Krví mi koluje pár promile

19. 12. 2010 | † 20. 11. 2012 | kód autora: LXd

Ležim na posteli v prázdnym baráku a přemejšlim. Je to měsíc, co jsem poprvé zašel do gay baru. Nevědomky. Jako čerstvě rozešlej  (skoro před svatbou) heterosexuál se zálibou ve velkejch kozách. Teď tu ležim a přemejšlim o Daveovi. Tohle má bejt vtip? Jestli jo, tak pěkně blbej! Davida jsem potkal v baru, koupil mi pití a s úžasnou suveréností mi ho nechal poslat k mýmu stolu. Po tomhle incidentu mi konečně došlo, kde se nacházim. Panák jsem ale vypil a v baru zustal dýl než jsem si zpočátku plánoval.

Původně jsem se tam šel léčit z rozchodu a z následný hádky s bráchou. Výrazně pod práškama (nejsem feťák, jen nejsem stoprocentně ok) jsem do sebe lil jednu skleničku za druhou a musel na mě bejt šílenej pohled. David musel bejt buď hodně zoufalej a nebo slepej, myslel jsem si tehdy. Jenže teď už ho znám dýl a vim, že neni ani jedno, ani druhý. Nevim, co ho tehdy vedlo k tomu, aby mi koupil pití a dal se se mnou do řeči. Na jednu stranu jsem si v duchu strašně nadával, co tam ještě dělám, na druhou jsem byl šíleně rád, že si mam s kym pokecat a nejsem sám. V průběhu večera do baru dorazili další Davidovi kamarádi a já jsem se tak dobře bavil, jako dlouho ne. Bylo mi tam dobře. A tak jsem po týdnu přišel zase.

Jestli jsem si po první návštěvě myslel, buhví jak hrdinsky jsem neuchránil svoje telefonní číslo, hned při druhý návštěvě jsem ho zbaběle vybalil a Dave si moh gratulovat. Naštěstí pro mě je to slušnej kluk a nikdy mě nijak neotravoval. Po pár dnech jsem měl sám potřebu se do baru vrátit, a tak jsem zase šel. Nebavilo mě bejt doma sám a stejně tak mě nebavily nálety v podobě návštěv mýho bráchy. Měl zvláštní pocit, že mě musí neustále kontrolovat. No dobře, neřikám, že jsem svatoušek, občas chlastám na prášky víc jak je zdrávo, dřív jsem se nebránil šáhnout po něčem tvrdšim, ale to je sakra dlouho, za to už jsem zaplatil dost, teď by mi moh už konečně věřit. Tak jsem se chodil zabavit do gaybaru. Ty teplouši mě nějak uklidňovali.

(Sakra, už zase piju! Rozvaluju se tu na široký posteli jako prase a chlastám červený. To víno nám dala kamarádka bejvalý.. Clara, moje bejvalá, to je taky případ sám pro sebe. Miloval jsem jí, udělal bych pro ní cokoli, pak si na pár tejdnů odjedu na služebku a evidentně jí chybim. Výsledek? Čeká dítě s kolegou z práce. Je to prej moje chyba, nechtěl jsem ještě děti. To pardon, ale ve svejch sedmadvaceti se na ně prostě ještě necejtim!)

Bar jsem navštěvoval čim dál častěji. Párkrát mi přistála Davidova ruka na mym koleni, ale ustál jsem to a ani jsem mu jí nevrazil. Něčim mi byl sympatickej a dobře se mi s nim povídalo. Nicméně nějaký naděje jsem mu dávat nechtěl. Musim mu v tom co nejdřív udělat jasno. Proč na něj ale celej večer myslim? Je mi jasný, že už se tam nebudu moct ukázat a bude mi to sakra chybět, to ne že ne, jenže to neni důvod myslet na Davea! Do háje! Začíná mi bejt blbě, vážně bych to neměl kombinovat..

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.